REKLAM - TABELA

En çok tercih edilen tabela çeşitleri hakkında bilgi edinmeniz, ihtiyacınız olan doğru tabela çeşidini belirlemede karar vermenizi kolaylaştıracaktır. Firmanızı en iyi şekilde yansıtan, müşteri algısında pozitif ve silinmeyen etki yaratmada doğru tabela tercihi çok önemlidir. BSD GURUP olarak müşterilerimize profesyonellik  doğrultusunda en iyi hizmeti sunmanın ve bu hizmeti Türkiye genelinde yapıyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

REKLAM - TABELA TÜRLERİMİZ

1. Pleksi Tabela Çeşitleri

Çok tercih edilen tabela çeşitleri arasında pleksi tabela çeşidi en ön sıralardadır diyebiliriz. Şeffaf görünümlü, sert plastikten oluşan ve ışık geçirgenliğine sahip pleksi malzemesi ile oldukça şık tabela tasarımı sağlanmaktadır. Led ışıklı pleksiglas tabela çeşidi birçok müşterimizin ilk tercihleri arasındadır.

2. Kompozit Tabela Çeşitleri

Kompozit tabela çeşitleri arasında aslında birçok tabela türü sayılabilir. Kompozit malzeme ile oluşturulan tabela çeşitleri ısıya ve neme dayanıklıdır. Kompozit malzeme türü metalden hafif, aşınma direncine sahip fakat bir o kadar da dayanıklı ve gösterişlid

3. Işıksız Basit Tabela Çeşitleri

Işıksız tabela çeşitlerinin tasarımında herhangi bir aydınlatma düzeneği yoktur. Geceleri belirgin olmayan bu tabela kullanımı, düşük maliyetli olması açısından çoğu müşterimizin tercihleri arasında olabilmektedir. Bu tarz siparişlerde kullandığımız malzemenin paslanmayan ve uzun yıllar dayanıklı olmasına özellikle önem veriyoruz.

4. Işıklı Tabela Çeşitleri

Çok tercih edilen tabela çeşitleri sınıflandırmasında ışıklı tabelalar ilk tercih edilenler arasındadır. Tabela tasarımında istenen dikkat çekme etkisini, üst seviyede sunan ışıklı tabela çeşidini göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Birçok ünlü firma ve müşterilerimiz marka prestijlerini arttırmaya katkısından dolayı ışıklı tabela tasarımını özellikle tercih etmektedirler.

5. Kutu Harf Tabela Çeşitleri

Kutu harf tabela çeşitleri ışıklı ve ışıksız olmak üzere iki boyutlu veya üç boyutlu olarak tasarlanmaktadır. Yazı stili ve ışıklandırması konusunda müşterimizin istekleri doğrultusunda özel tasarım sağlamaktayız.

6. Totem Tabela Çeşitleri

Arazi tabelası olarak da bilinen totem tabela çok tercih edilen tabela çeşitleri arasındadır. Sık kullanılan yol güzergâhları üzerinde bulunan Totem tabela çeşitleri, maliyetine rağmen marka prestiji konusunda verimli sonuç sağlayan özel bir tabeladır. Çok sayıda ünlü firmanın, marka değerlerini katlamak amacıyla tercih ettikleri bu ürün vazgeçilmezlerdendir.

7. Polikarbon Tabela Çeşitleri

Polikarbon tabelalar, ışık geçirgenliğine sahip olabildikleri gibi yarı saydam olan çeşitleri de vardır. Metal, alüminyum gibi materyallerden hafif, sert plastik bir malzemeye sahiptir. Uygun maliyet isteyenler için cazip seçeneklerden biridir.

8. Gravür Tabela Çeşitleri

Çok tercih edilen tabela çeşitleri denilince Gravür tabela çeşitleri akla ilk gelenlerdendir. Oldukça şık görsel kaliteye sahip tasarımı özel olan tabelalardır. Bu tabela hazırlanırken cam malzeme lazer kesimle oyulur.

9. Fener Tabela Çeşitleri

Fener tabela nostaljik tabela olarak da adlandırılır. Bilinen ilk klasik reklam tabelalarındandır. Sempatik imaj sağlayan bu türdeki tabelalarda farklı malzeme kullanım seçenekleri vardır. Ahşap, alüminyum, metal, ışıklı veya ışıksız tercihlerle istediğiniz görünümü yansıtan tabelayı müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özenle oluşturuyoru

REFERANSLARIMIZ